در حال انجام

کالا با موفقیت به سبد خرید اضافه شد

شرکت سها رخ قشم در سال ۱۳۷۹ با سرمایه گذاری در بخش محصولات سلامت محور در راستای ارتقاء فرهنگ سلامتی و بهداشت جامعه و به عنوان نماینده انحصاری کمپانی وی وی فارما ایتالیا شروع به فعالیت کرده و زمینه رشد و ارتقاء آینده خود را پایه ریزی کرد.
ما با پشتوانه و با تکیه بر نتایج تحقیقات علمی ۴۰ ساله کمپانی ViViPHARMA، مبتنی بر همکاری با اساتیدی همچون پروفسور LEONARDO CELENO و پروفسور CLADIO TORSANI و با مراکز تحقیقی آرایشی – بهداشتی دانشگاههای میلان، کاتولیک ساکروکوئره رم دانشگاه فرارا، کلینیک درماتولوژی دانشگاه پارما و دانشگاه بیوتکنولوژی بوستون آمریکا مفتخریم به عنوان اولین شرکت وارد کننده، توزیع کننده و خدمات مشاوره ای به صورت تخصصی در زمینه درمان، بهداشت و سلامت مو و پوست با بهترین و با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار آمریکا و اروپا با نام های تجاری:

SCIENCE – GLYCOSAN – GLYCOSAN BIO - SENSIL – GLYCOSAN BIO-DERM – KENOGEN – DETOXI –                                                  در خدمت شما عزیزان باشیم.

ما خدمات خود را ابتدا با یک تست کامپیوتری از مو و پوست سر که بینش و درکی صحیح و اساسی از مشکلات خاص مو و پوست از نظر ساختار پایه مو و تغییراتی که ممکن است مو در اثر فاکتورهای ارثی، فیزیولوژیکی و یا محیطی بروز دهد، شروع می کنیم سپس بنابر تجربه مشاورین کار آزموده و آموزش دیده و با نتیجه گیری از شرح حال گرفته شده و نتایج تست های انجام پذیرفته، محصولاتی با کیفیت و درصد رضایت فوق العاده بالا خصوصا با هدف پیشگیری و مراقبت از پوست سر و زیبائی مو توصیه نمائیم.

این محصولات پاسخی روشن به درخواست روزافزون، فراگیر و عمومی برای مشاوره های مربوط به مشکلات و عوارض خاص مو بوده و شیوه ای مناسب جهت برخورداری از موهایی زیبا و سالم می باشد.

ما در شرکت سها رخ قشم هر چالشی را فرصتی می شماریم و باور داریم جایگاه ما به عنوان یکی از شناخته شده ترین پیشگامان ارائه محصولات و خدمات تخصصی در زمینه محصولات مرتبط با مو (Hair care) به لطف شما مشتریان گرامی و با سعی و تلاش پرسنل متخصص شرکت و با بهره- گیری از محصولات شماره یک جهانی تثبیت شده است.

"                                               ما به مشتریان خود افتخار می کنیم "

 

 

1-شرکت سهارخ قشم به عنوان وارد کننده محصولات متنوع در دسته بندی آرایشی-بهداشتی در ایران هیچگونه شعبه ای ندارد و تنها شعبه آن واقع در تهران می باشد که نماینده رسمی واردات محصولات آرایشی- بهداشتی از کمپانی وی وی فارما (Vivipharma) ایتالیا است. فعالیت این شرکت در سراسر ایران بوده و دارای نمایندگی جهت ارائه محصول می باشد که در استانهای مختلف مانند خراسان،فارس کرمانشاه و...حضور و فعالیت دارند.

اعضای اصلی شرکت شامل هیات مدیره با چهار عضو ثابت 2 تا 3 عضو متغیر می باشد.

2-شرکت سهارخ قشم در ابتدا فعالیت خود را با نام پارس جم آسیا و در سال 1379 (18 سال) آغاز نموده و به عنوان اولین دسته محصولات خود برند SCIENCE و GLYCOSAN را وارد و عرضه گرداند. پس از آن اقدام به وارد و عرضه نمودن برندهای GLYCOSAN BIODERM و KENOGEN که همانند دو برند اول محصولات نگهداری از موی تخصصی و با استفاده موضعی هستند کرد و در دسته مکملهای تقویت کننده مو و پوست محصئلات درمافورت،گلیکویت،درماسب و کنوملاتونین را وارد و عرضه نمود.

3-استراتژی اصلی سازمان وارد نمودن کالاهایی با کیفیت بسیار بالا برای مصرف کننده ایرانی می باشد، به گونه ای که این محصولات با قیمتی مناسب و هماهنگ با قیمت مصرف کننده جهانی در اختیار هموطنان ایرانی قرار گیرند.

در طول سالهای فعالیت این شرکت همواره تلاش نموده تا با در نظر گرفتن استراتژی اصلی خود بتواند اصل مشتری مداری را نیز سرلوحه کار خود قرارداده و ماموریت ارائه محصول با کیفیت بالا ،قیمت مناسب و ایجاد رضایت مندی فوق العاده در مشتری را به نحو شایسته ب هاجرا برساند.

هدف این شرکت به صورت چشم اندازهای کوتاه مدت و بلند مدت تقسیم می شوند،گسترش فعالیت به صورت همه جانبه و همچنین اضافه نمودن محصولات دیگر آرایشی-بهداشتی که هر کدام از لحاظ کیفیت ،نوآوری و پیشگام بودن زبان زد باشند، به سبد کالاهای حال حاضر خود می باشد.

4-برندهای موجود در حال حاضر در مجموعه تماما محصولات نگهداری از مو تخصصی می باشند که اشاره ی مختصر به آنها در ذیل انجام گرفته است.

A  : ساینس (SCIENCE) :

برند ساینس شامل کلیه محصولات نگهداری از مو می باشد که اصطلاحا کلیه مشکلات عمومی مو و  پوست سر را بررسی نموده و برای هریک به صورت مجزا محصولی طراحی و تهیه نموده است.

کالاهای این برند شامل:

1-شامپو پیشگیری از ریزش و تقویت کننده مو.

2-تونیک پیشگیری از ریزش و تقویت کننده مو (در دو بسته بندی متفاوت ویالی و قطره چکان) : هر دوی این محصولات به صورت مکمل عمل نموده و موجب تقویت موی سر و جلوگیری از ریزش مو می شوند.ضمنا برای تمامی انواع موها قابل استفاده هستند.

3-شامپو سبوره چرب (مخصوص ساقه موی خشک و اسکالپ چرب)

4-شامپو سبوره روغنی (مخصوص ساقه موی چری و اسکالپ چرب)

5-شامپو سبوره روان (مخصوص ساقه مو و اسکالپ فوق العاده چرب همراه با تعریق فراوان)

6-تونیک سبوره (قابل استفاده برای تمام انواع سبوره)

چهار محصول فوق الذکر جهت کنترل چربی پوست و موی سر طراحی و تولید شده اند که برای هر نوع چربی (سبوره) یک شامپوی تخصصی و به عنوان مکمل آن یک تونیک کنترل کننده چربی ارائه گردیده است.

7-شامپو ضد شوره چرب (مخصوص شوره های چرب و مقاوم به درمان )

 

 

8-شامپو ضد شوره خشک (مخصوص شوره های خشک و درماتیت سبورئیک)

9-تونیک ضد شوره (قابل استفاده برای تمام انواع شوره)

*سه محصول فوق الذکر جهت درمان شوره سر طراحی و تولید گردیده اند که برای هرنوع شوره یک شامپوی تخصصی و به عنوان مکمل آن یک نوع تونیک ضد شوره ارائه شده است.

10-شامپو کلاژن هیدرولیز شده دریایی 5% (قابل استفاده برای انواع مو بخصوص موهای خشک و دهیدراته ،پوست سر حساس با خاصیت آبرسانی فوق العاده قوی و حجم دهنده)

11-روغن کلاژن هیدرولیز شده 5% (از بین برنده التهابات و حساسیتهای پوست سر و کل بدن ، درمان درماتیت سبورئیک، کمک به درمان شوره سر)

12-شامپوی انرژی زا (ضد پیری پوست و موی سر ،حفاظت از رنگ مو)

13-تونیک انرژی زا (ضد پیری پوست و موی سر ،حفاظت از رنگ مو)

*دو محصول فوق الذکر با دارا بودن ترکیبات آنتی اکسیدان فوق العاده قوی از پیری پوست و موی سر جلوگیری کرده و به دلیل وجود همین ترکیبات از اکسید شدن ملانین ها و همچنین رنگ های مصنوعی که روی مو گذاشته می شوند به خصوص در افرادی که در معرض نور شدید آفتاب ،کلر موجود در آب استخر و ...قرار دارند جلوگیری می نماید.

14-شامپو موهای فر و رنگ شده (کراتینه)(بازسازی کننده،مغذی،حفاظت کننده و حالت دهنده خصوصا برای موهای رنگ شده)

15-تونیک موهای فر و رنگ شده (کراتینه) (بازسازی کننده،مغذی،حفاظت کننده و حالت دهنده خصوصا برای موهای رنگ شده)

*دو محصول فوق الذکر که به صورت مکمل عمل می نماید بازسازی کننده ساقه مو می باشد و همچنین از بین برنده التهابات و خشک های ناشی از رنگ و یا فر کردن مو می باشد. تونیک کراتینه را می توان مستقیما روی مو شسته شده و نم دار استفاده نموده و سپس براشینگ  کرد، می توان قبل از رنگ کردن روی اسکالپ مورد استفاده قرارداد تا از التهابات و خشکی های پس از رنگ کردن جلوگیری نماید،می توان داخل رنگ مو مخلوط نمود تا علاوه بر کاهش التهابات ناشی از رنگ کردن موجب درخشان شدن رنگ مو گردد و آسیب های رنگ کردن را نیز کاهش دهد و همچنین می توان بعد از رنگ کردن روی ساقه مو و پوست سر استفاده کرد تا آسیب های ایجاد شده را ترمیم و بازسازی نماید.

16-شامپو خنثی (قابل استفاده برای انواع مو بخصوص موهای نازک و شکننده و ضعیف به صورت روزانه و قابل استفاده حتی برای کودکان )

17-ماسک مو (مخصوص موهای آسیب دیده،نازک،شکننده،ضعیف و دارای موخوره بدون خاصیت نرم کنندگی )

18-کرم نرم کننده (مخصوص موهای خشک،دهیدراته،زبر و خشن و حالت ناپذیر که شانه پذیری بسیار کم و سختی دارند و در دو بسته بندی متفاوت تیوپی (100 ml ) و کاسه ای (250ml)

 

B : گلیکوزان(GLYCOSAN) :

برند گلیکوزان شامل محصولات تخصصی نگهداری از مو می باشد که به صورت اختصاصی برای برطرف کردن ریزش مو و بر اساس فیزیولوژی های مختلف پوست و موی سر تهیه و ارائه گردیده است.

کالاهای این برند شامل:

1-پک ضد ریزش مخصوص موهای نرمال در دو بسته بندی شامل 12 ویال و یک شامپوی  ml 150 و همچنین قطره چکان و یک شامپوی ml 150 .

2-پک ضد ریزش مخصوص موهای چرب دارای یک نوع بسته بندی شامل 6 ویال و یک شامپوی ml 150 .

 

 

3-پک ضد ریزش مخصوص موهای دارای شوره دارای یک نوع بسته بندی شامل 6 ویال و پک شامپوی ml 150 .

4-پک ضد ریزش مخصوص موهای خشک و آسیب دیده دارای یک نوع بسته بندی حاوی 12 ویال و یک شامپوی ml 150 .

5-شامپوی تک ضد ریزش مخصوص موهای نرمال.

6-شامپوی تک ضد ریزش مخصوص موهای چرب.

7-شامپوی تک ضد ریزش مخصوص موهای دارای شوره.

8-شامپوی تک ضد ریزش مخصوص موهای خشک و حساس.

9-روغن لیفتینگ جهت بازسازی ،لطافت بخشی ،حالت دهندگی،تقویت کنندگی ،درخشان نمودن و پیشگیری از موخوره .

 

C : گلیکوزان بیودرم (GLYCOSAN BIODERM) :

1-شامپو روغن بیودرم فاقد هرگونه شوینده شیمیایی ،ترکیبات نگهدارنده ی التهاب زا و مخصوص شستشوی کل بدن خصوصا افراد دارای بیماریهای التهابی پوست و پسوریازیس).

2-سرم بیودرم (ضد التهاب،مرطوب کننده و بازسازی کننده جهت استفاده برای کل بدن (سر و بدن) خصوصا افراد دارای بیماریهای  التهابی پوست و پسوریازیس) .

3-روغن کلاژن هیدرولیز شده 10% بیودرم (ضد التهاب،بازسازی کننده ،کمک به سنتز قوی کلاژن،قابل استفاده برای سر و بدن خصوصا افراد دارای بیماریهای التهاب پوست و پسوریازیس.

 

D : کنوژن (KENOGEN) :

برند کنوژن اولین و موثرترین محصل رویش مجدد مو می باشد که تاثیرات آن کاملا با قسمتهای بالینی دقیق به اثبات رسیده و فرمولاسیون آن انحصاری است و در سوئیس پتنت گردیده است. تحقیقات و ارائه فرمولاسیون این محصول توسط پروفسور لئوناردو چلنو صورت گرفته است .این برند تنها و اولین محصولی است که مجوز ثبت عنوان (Hair Regrowth) بر روی محصولات خود را دارد.

1-شامپو کنوژن آقایان (شامپوی رویش مجدد مخصوص آقایان با بسته بندی مشکی رنگ)

2-لوسیون کنوژن آقایان(دارای 30 ویال جهت مصرف روزانه که موجب رویش مجدد ،افزایش رشد طولی،افزایش حجم ساقه مو می گردد و بسته بندی آن مشکی رنگ است).

*دو محصول فوق الذکر به صورت مکمل عمل نموده و با طول دوره ی مصرف 60 روزه هستند.

تاثیرات آنها در زمینه رویش مجدد ،افزایش رشد طولی و قطری موها پس از 45 روز استفاده کاملا قابل مشاهده خواهد بودو ویال ها را می بایست هر شب یک عدد مورد مصرف قرارداد و جهت شستشو نیز فقط از شامپو کنوژن استفاده کرد.

3-شامپو کنوژن بانوان (شامپوی رویش مجدد مخصوص بانوان با بسته بندی کرم رنگ).

4-لوسیون کنوژن بانوان (دارای 30 ویال جهت مصرف روزانه که موجب رویش مجدد ،افزایش رشد طولی،افزایش حجم ساقه مو می گردد و بسته بندی آن کرم رنگ است).

*  دو محصول فوق الذکر به صورت مکمل عمل نموده و با طول دوره ی مصرف 60 روزه هستند.

تاثیرات آنها در زمینه رویش مجدد ،افزایش رشد طولی و قطری موها پس از 45 روز استفاده کاملا قابل مشاهده خواهد بودو ویال ها را می بایست هر شب یک عدد مورد مصرف قرارداد و جهت شستشو نیز فقط از شامپو کنوژن استفاده کرد.

 

 

تلفن تماس
021-46043085
021-44404555
021-46043089